Benzínová elektrocentrála VeGA GK2500

Neohodnoceno
Značka: VeGA

Vybavená a výkonná elektrocentrála s ochranným rámem značky VeGA - nový vzhled, kvalitní zpracování, pohodlná a jednoduchá údržba. Tichý chod a kvalitní zpracování to jsou elektrocentrály VeGA.

Dostupnost Skladem
Kód: 11GK2500
7 990 Kč
Benzínová elektrocentrála VeGA GK2500
Neohodnoceno
Značka: VeGA
Jsme autorizovaný záruční i pozáruční servis.
Jsme autorizovaný záruční i pozáruční servis.
Stačí nás kontaktovat nebo se stavit na prodejnu.
Síť kamenných prodejen
Provozujeme síť kamenných prodejen.
Najdete nás po celém Moravskoslezském kraji.
Jsme více než 10 let na trhu.
Jsme více než 10 let na trhu.
Za tu dobu jsme obsloužili statisíce zákazníků.

Tato výkonná elektrocentrála VeGA GK2500 s ochranným rámem má tichý chod s nízkou hladinou hlučnosti 66 dB ve vzdálenosti 7m. Elektrocentrály VeGA se mohou pyšnit příznivouspotřebou paliva. Tento druh sortimentu doporučujeme vlastnit z důvodu, když nastane výpadek elektrického proudu. V tomto případě elektrocentrála zafunguje jako náhradní zdroj energie. Během pár okamžiků jste schopni dostat svou domácnost, pracoviště, obytný vůz, karavan, kemp, tábor, oslavu, apod. zpět do provozu. Jednofázovéelektrocentrály střídavého napětí najdou své široké uplatnění při napájení menších elektrických strojů, ručního nářadí, elektroniky, na staveništi, v dílně i v domácnosti, u záchranných složek nebo jako záložní zdroje při přerušení dodávek elektrického proudu v domácnosti nebo na pracovišti. 

Tento model elektrocentrály je vybaven ochranným rámem, ve kterém je motor umístěn a uložen v pružných silentblocích. Díky tomuto uložení má elektrocentrála minimální vibrace. Elektrocentrály VeGA se vyznačují nízkou hladinou vibrací, hlučností a spotřebou. Jsou vybaveny automatickým bezpečnostním systémem pro vypnutí při poklesu hladiny oleje pro ochranu motoru před poškozením.

Pro zajištění vysoce kvalitního napájecího proudu je nezbytná kvalitní regulace napětí a výkonu. Dle typu regulace jednofázové elektrocentrály VeGA mohou napájet téměř celé spektrum spotřebičů od prostého osvětlení přes elektromotory a ruční nářadí až po citlivou elektroniku a počítače, nebo lékařské přístroje a vybavení. 

Elektrocentrály VeGA se svými rozměry se hodí do pojízdných autodílen, opravárenských vozů pro práci v terénu, nebo na staveništi při zakládání staveb. Lze využít i jako záložní zdroj pro napájení kanceláře, nebo domácnosti vybavené elektronikou.

ElektrocentrályVeGA jsou vybavené automatickým elektronickým systémem vyrovnávánínapětí AVR (Automatic Voltage Regulation).

Systém AVR - jedná se o systém automatického elektronického vyrovnávání napětí, které svou kvalitou výstupního napětí (vyhlazení do +/-5%) umožňuje napájet jak běžné spotřebiče, tak jemnou elektroniku.

Automatickákontrola oleje – jedná se o elektronický systém kontroly hladiny oleje. V případě, že hladina oleje dospěje do nízkého stavu v klikové skříni, tak tento systém automaticky zastaví motor a tím zabrání jeho poškození.

Doplňkové parametry

Kategorie: Generátory
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 40 kg
Výkon maximální: 2.2 kW
Výkon provozní: 2 kW
Počet fází: 1
Elektrický výstup: 2x 230V/50Hz AC, 1x 12V 8,3A DC
Ochrana proti přetížení: ANO
Typ motoru: GK200, 4-takt OHV, vzduchem chlazený
Obsah válce: 196 ccm
Startování: ruční
Objem nádrže: 15 l
Provozní doba při 50% zatížení: 15 hod.
Provozní doba při 100% zatížení: 10 hod.
Kontrola nízké hladiny oleje: ANO
Hlučnost: 96 dB
Krytí: IP23
Rozměry (v. x š. x d.): 59x44x45cm
Hmotnost: 42 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: