Elektrického štípače na dřevo VeGA LV1110PRO VARIO

Neohodnoceno
Značka: VeGA

Štípačka VeGA LV1110PRO VARIO je novým modelem pro rok 2020, který je konstruován podle nových přísných bezpečnostních norem EU. Je vybavena silným elektromotorem 400 V o výkonu 3300 W, který vyvine štípací tlak 11 tun. Štípací klín má dvě rychlosti štípání a nízkou základnu, díky které nemusíte polena zvedat, stačí je "nakulit". Velmi těžké poleno navíc stačí položit na boční rameno spojené s pístem štípačky, které vám pomůže poleno postavit.

Dostupnost Skladem
Kód: 09LV1110PROV
23 990 Kč
Elektrického štípače na dřevo VeGA LV1110PRO VARIO
Neohodnoceno
Značka: VeGA
Elektrického štípače na dřevo VeGA LV1110PRO VARIO
Doprava zdarma
Jsme autorizovaný záruční i pozáruční servis.
Jsme autorizovaný záruční i pozáruční servis.
Stačí nás kontaktovat nebo se stavit na prodejnu.
Síť kamenných prodejen
Provozujeme síť kamenných prodejen.
Najdete nás po celém Moravskoslezském kraji.
Jsme více než 10 let na trhu.
Jsme více než 10 let na trhu.
Za tu dobu jsme obsloužili statisíce zákazníků.

 

Štípačka VeGA LV1110PRO VARIO splňuje novou normu EU pro bezpečnost práce. Ke standardnímu obouručnímu ovládání tak přibylo nové, větší ochranné rameno a transportní kolo u vodicích rukojetí pro snadný převoz štípačky. Levá ovládací páka je vybavená zařízením pro zajištění stability polena.
 
Systém VARIO -  do štípače je zabudován systém FORCE, díky kterému lze nastavit pracovní dráhu pístu přesně podle délky polen. Systém zkracuje dobu přípravy pístu do pracovní polohy a tím zrychluje dobu štípání.
 
Vertikální hydraulický štípač  dřeva VeGA LV1110 PRO VARIO je špičkový model přímo předurčen pro tu nejnáročnější práci. Budete až překvapeni s jakou lehkostí si poradí s jakýmkoliv typem dřeva. Mohutný tlak 11 tun má základ v nové konstrukci stroje. Výborně si poradí i s tvrdýmy typy dřeva, a to až do délky 104 cm. Speciálně byla vyztuženacelá konstrukce stroje, která má významný podíl na stabilitě a tuhosti celého stroje. Díky tomu má stroj delší životnost a výborně odolává všem deformacím při štípání i velmi tvrdých druhů dřeva. Stroj je vybaven extrémně nízkou základnou, díky které nemusíte zvedat těžká polena do výšky. Pro kratší polena je stroj vybaven aretací chodu štípacího klínu. Použitím systému Vario, díky kterému si můžete nastavit pracovní délku pístu podle velikosti polena. Díky těmto výhodám zvládnete za jednotku času mnohem více štípacích cyklů než u jiných strojů a práce je mnohem rychleji hotova. Velká kola a transportní madlo dovolují lehkou manipulaci s celým strojem.
  

Doplňkové parametry

Kategorie: Štípače
Hmotnost: 168 kg
Motor: 3300 W, 400 V, 50 Hz
Max. štípací síla: 11 tun
Délka štípacího polena: 560 - 1040 mm
Průměr štípacího polena: 300 mm
Samo nakládací ruka: ANO
Hmotnost: 168 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: