Invertorová elektrocentrála ACTIVE AGI 2100 Inverter

Neohodnoceno
Značka: ACTIVE

Moderní a vybavená výkonná elektrocentrála značky ACTIVE s invertorovou technologií  kompaktní velikost, kvalitní zpracování, tichý chod, jednoduchá údržba. Invertorová elektrocentrála ACTIVE AGI 2100 INVERTER je kompaktní, lehká, mobilní, snadno se přenáší díky integrované rukojeti a lehce se skladuje.

Položka byla vyprodána…
Dostupnost Není skladem u dodavatele
Kód: 11800625
19 990 Kč
Invertorová elektrocentrála ACTIVE AGI 2100 Inverter
Neohodnoceno
Značka: ACTIVE
Invertorová elektrocentrála ACTIVE AGI 2100 Inverter
Doprava zdarma
Jsme autorizovaný záruční i pozáruční servis.
Jsme autorizovaný záruční i pozáruční servis.
Stačí nás kontaktovat nebo se stavit na prodejnu.
Síť kamenných prodejen
Provozujeme síť kamenných prodejen.
Najdete nás po celém Moravskoslezském kraji.
Jsme více než 10 let na trhu.
Jsme více než 10 let na trhu.
Za tu dobu jsme obsloužili statisíce zákazníků.

Tato výkonná lehká invertorová elektrocentrála ACTIVE AGI 2100 INVERTER má tichý chod s nízkou hlučností a velmi příznivou spotřebu. Invertorová elektrocentrála je výborným pomocníkem zejména v případech, kdy potřebujete přenosný generátor s vysoce kvalitní a čistou sinusovkou. Ideální je pro spolehlivé napájení provozních nástrojů nebo zařízení v terénu nebo jako záložní zdroj energie propřekonání výpadků elektrické energie. Mezi hlavní oblasti použití invertorové elektrocentrály ACTIVE AGI 2100 INVERTER řadíme zahradu, domácnost, dílnu, chatu, kanceláře, řemeslníky, záchranné složky, osvětlení, chlazení piva, kempování, karavaning, cestování, rybaření, kamerové systémy a mnoho dalších. Široké využití je podpořeno konektivitou připojení - 1x 230V, 1x 12V.

Speciální opláštění přístroje napomáhá tichému chodu elektrocentrály, což oceníte právě v těchto případech, kdy je vyžadován klid nebo jen minimální hlučnost. Nízkým vibracím napomáhá uložení motoru na pružných silentblocích, elektrocentrála je postavena na čtyřech gumových nohách. Plně automatická regulace s přizpůsobením otáček motoru v závislosti na aktuálním požadovaném zatížení zajistí úsporu paliva, motor si při nízké zátěži sám elektronicky upraví otáčky a tím sníží spotřebu paliva.

Především kvůli přesné elektronice tato kompaktní jednofázová kufříková elektrocentrála s invertorem o vysokém výkonu dosahuje velmi stabilní křivky výstupního napětí. Invertorový generátor za použití nejnovější elektroniky a nejmodernější technologie a mikroprocesorůzajistí transformaci střídavého proudu na stejnosměrný a zpět na střídavý. Motor je propojen s alternátorem s AC-DC-AC invertorem, který přetransformuje vysokofrekvenční střídavý proudu na stejnosměrný proud a poté na elektrický proud s konstantním napětím a frekvencí. THD ≤2% dodává elektronicky regulovanou pravidelnou křivku výstupního napětí a nabízí perfektní sinusový výstup. Invertorová technologie tím zajistí bezrizikové připojování choulostivých elektronických přístrojů s vysokými nároky na kvalitu proudu.

Invertorová elektrocentrála ACTIVE AGI 2100 INVERTER je vybavena několika bezpečnostními a ochrannými prvky. Ochranu proti přetížení zabezpečuje u AC kontrola nadproudové ochrany měniče a u DC kvalitní bezpojistková ochrana. Automatická kontrola hladiny oleje díky olejovému čidlu zajišťuje automatické vypnutí motoru v případě nízké hladiny oleje. Ochrana proti přetížení generátoru i proti nízké hladině oleje je indikována světelnou signalizací.

Doplňkové parametry

Kategorie: Generátory
Záruka: 4 roky
Hmotnost: 24 kg
Výkon maximální: 2.3 kW
Výkon provozní: 1.8 kW
Typ generátoru: digitálně řízený invertor
Počet fází: 1
Elektrický výstup: 1x 230V/50Hz AC 7,8A, 1x 12V DC 8,3A
Možnost paralelního zapojení: ANO
Ochrana proti přetížení: ANO
Typ motoru: ACTIVE79, 4-takt OHV, vzduchem chlazený
Obsah válce: 79 ccm
Startování: ruční
Objem palivové nádrže: 4 l
Spotřeba: ≤450g/kWh
Provozní doba při 50% zatížení: 6.3 hod.
Kontrola nízké hladiny oleje: ANO
Krytí: IP23
Váha: 21 kg
Rozměry (v. x š. x d.): 46x29x50cm
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Podobné produkty

8549 invertor al ko 2000i
Akce
Doprava zdarma
14 841 Kč
16 490 Kč (–10 %)

Benzínový generátor pro karavany, lodě, kempink. Tichý provoz.

Kód: 130933