Postřikovač zahradní Marolex Profession, 7l

Neohodnoceno
Značka: Marolex

Profession™ je nejznámější řada produktů MAROLEX a její vývoj je založen na znalostech a zkušenostech zahradníků a ovocnářů. Právě jejich potřeby formovaly řešení a vybavení profesní verze. Nyní může každý těžit z jejich znalostí, protože profession™ má vše, co očekáváte, a co je nejdůležitější, nikdy vás nezklame.

Dostupnost Skladem
Kód: MXS032.141
1 099 Kč
Postřikovač zahradní Marolex Profession, 7l
Neohodnoceno
Značka: Marolex
Jsme autorizovaný záruční i pozáruční servis.
Jsme autorizovaný záruční i pozáruční servis.
Stačí nás kontaktovat nebo se stavit na prodejnu.
Síť kamenných prodejen
Provozujeme síť kamenných prodejen.
Najdete nás po celém Moravskoslezském kraji.
Jsme více než 10 let na trhu.
Jsme více než 10 let na trhu.
Za tu dobu jsme obsloužili statisíce zákazníků.

Postřikovač Profession při svém objemu 7 litrů zajišťuje lehkost, i to, že je vždy při ruce, když si vzpomenete. Přenášení díky praktickému madlu a popruhu nečiní žádný problém. Hlavní využití zahradního postřikovače Profession je ve školkách a zahradách, ale také doma do skleníku nebo na truhlíky, to jsou ideální místa, kde by neměl chybět žádný z řady Profession. Prostě malý, ale šikovný.

Výhody Zahradního postřikovače Marolex Profession, 7l

 • Vysokotlaká nádrž zajišťuje nejvyšší bezpečnost použití. Speciální způsob výroby nádrží a vícestupňový proces kontroly kvality zaručují dlouhou dobu provozu a bezpečnost.
 • Na tlakovou nádobu se vztahuje záruka 5 let.
 • Trysky v našich postřikovačích mají plynulou regulaci postřikového množství od velmi širokého po rovnoměrný proud. Vše, co potřebujete, je jedna tryska, kterou lze použít pro zavlažování i zamlžování.
 • Všechny hadice v našich postřikovačích jsou vybaveny dodatečnou vnitřní výztuhou, zvyšující odolnost vůči tlaku a vnějším faktorům. Naše hadice jsou odolné proti ohybu, prasknutí a natažení. Třívrstvá konstrukce znamená kvalitu bez kompromisů.
 • Dávkovací ventil integrovaný s rukojetí Marolex umožňuje pohodlnější práci. Zámek snižuje namáhání svalů ruky při dlouhé práci s postřikovačem. Stisknutím a posunutím tlačítka dávkovacího ventilu dopředu jej uzamknete v otevřené poloze, aniž byste museli tlačítko držet stisknuté.
 • Čerpadlo bylo zkonstruováno pomocí počítačových simulačních nástrojů, které analyzují namáhání materiálu, díky čemuž jsme získali lehké a odolné čerpadlo. Rukojeť byla přizpůsobena tvaru ruky, což zaručuje pevný úchop při pumpování a minimalizuje únavu.
  Čerpadlo se vyznačuje absencí kovové pístnice, potenciálně vystavené agresivním chemikáliím a korozi, díky čemuž je extrémně odolné.
 • Všechny teleskopické nástavce jsou vybaveny ochranou proti prachu APS, která zabraňuje vnikání nečistot do nástavce. Díky tomuto řešení jsou považovány za jedny z nejspolehlivějších zařízení tohoto typu na trhu.

Příslušenství Zahradního postřikovače Marolex Profession, 7l

 • 1x teleskopická postřiková tyč 80 - 135 cm s regulovatelnou tryskou 1,5 mm
 • 1x tryska pro rozšíření funkcí MR 1.0 - 1,00 mm
 • 1x trychtýř s filtračním sítem
 • 1x silikonový olej
 • 1x malá servisní sada

Doplňkové parametry

Kategorie: Postřikovače
Záruka: 2 roky
Celková kapacita nádoby: 7,8 l
Pracovní kapacita nádoby: 7 l
Tlak: 4 bar
Hmotnost: 1,8 kg
Výška: 470 mm
Šířka: 220 mm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: