Vodárna domácí automatická AL-KO HWA 4000 Comfort

Neohodnoceno
Značka: AL-KO

Automatická vodárna HWA 4000 Comfort je elektronicky řízený systém pro zavlažování a zásobování vodou konstantním tlakem.

Dostupnost Naskladnění obvykle do 3 dnů
Kód: 113139
6 990 Kč
Vodárna domácí automatická AL-KO HWA 4000 Comfort
Neohodnoceno
Značka: AL-KO
Jsme autorizovaný záruční i pozáruční servis.
Jsme autorizovaný záruční i pozáruční servis.
Stačí nás kontaktovat nebo se stavit na prodejnu.
Síť kamenných prodejen
Provozujeme síť kamenných prodejen.
Najdete nás po celém Moravskoslezském kraji.
Jsme více než 10 let na trhu.
Jsme více než 10 let na trhu.
Za tu dobu jsme obsloužili statisíce zákazníků.

 Automatické vodárny AL-KO – kompaktní a výkonné Pokud zavlažujete zahradu ze studně či nádrže a nechcete neustále chodit vypínat a zapínat čerpadlo, je pro vás automatická vodárna ideální řešení. HWA 4000 Comfort je automatická vodárna střední třídy, vybavená inteligentní řídící jednotkou, která ovládá vypínání a zapínání čerpadla.

Technické detaily: AL-KO HWA 4000 Comfort Inteligentní ovládací systém Automatic Control neustále kontroluje chod čerpadla a stará se o úsporný a spolehlivý provoz vodárny při konstantním výstupním tlaku. Integrovaná ochrana běhu na sucho vypne čerpadlo, čímž zabrání jeho přehřátí. Šroubení na vstupu i výstupu jsou vyrobená z mosazi, vnitřní části čerpadla vedoucí vodu potom z nerezové oceli. Díky výtlačné výšce až 45 m a maximální sací výšce 8 m je vodárna velmi flexibilní. Ať už je třeba čerpat vodu z nadzemní nádrže nebo studny či jezírka, automatická vodárna HWA 4000 Comfort s přepravním množstvím až 4000 l/hod je okamžitě připraveno k použití. Velký XXL předfiltr zabraňuje poškození čerpadla nečistotami, navíc je snadno demontovatelný a jeho čištění je tedy velmi snadné. Pro demontáž filrtu je k čerpadlu přiložen speciální klíč.

Efektivní sací systém vodárny HWA 4000 Comfort se postará o rychlé a bezproblémové uvedení čerpadla do provozu. Vstup a výstup z čerpadla má standardní rozměr 1“, pro připojení tedy snadno můžete použít stávající hadice či jiné příslušenství. Upozornění: vodárna není určena pro čerpání pitné vody, ale pouze užitkové vody o max. teplotě 35 °C. Dále není určeno pro čerpání slané nebo znečištěné vody, nebo vody obsahující agresivní chemické látky. Automatická vodárna AL-KO HWA 4000 Comfort: Kde koupit & Alternativy Automatickou vodárnu AL-KO HWA 4000 Comfort můžete koupit v našem Webshopu nebo u našich prodejců. Jedná se efektivní pomoc při automatizovaném zavlažování ze studní, cisteren, jezírek atd. Pokud hledáte alternativu k tomuto produktu, v nabídce máme ještě další modely řady HWA, ze které si zcela jistě vyberete nejvhodnější přístroj pro Vaší zahradu.

 

Výhody Automatické domácí vodárny AL-KO HWA 4000 Comfort

 • Automatická vodárna pro zásobování vodou ze studní, nádrží, jezírek atd.
 • Spolehlivý, bezhlučný provoz
 • Bezúdržbové čerpadlo s konstantním tlakem, s ochranou běhu na sucho
 • Jednoduché uvedení do provozu, integrovaný XXL filtr a zpětný ventil
 • Vnitřní část čerpadla vyrobena z mosazi a nerezavějící oceli

 

Technická specifikace Automatické domácí vodárny AL-KO HWA 4000 Comfort

 • Motor/výkon: 1000 W
 • Max. dopravovaná výška: 45 m
 • Max. dopravované množství: 4000 l/hod
 • Max. sací výška: 8 m
 • Zapínací/vypínací tlak: 4,5 bar
 • Hnací ústrojí čerpadla: 1stupňové
 • Ø sacího tlakového vedení: G1" (33,3 mm)
 • Hmotnost: 11,5 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Podobné produkty

7907 vodarna domaci aut hwa 4500 comfort
7 590 Kč

Automatická vodárna HWA 4500 Comfort je elektronicky řízený systém pro zavlažování a zásobování vodou konstantním tlakem.

Kód: 113140
7910 vodarna domaci aut hwa 6000 5 premium
8 990 Kč

Automatická vodárna HWA 6000/5 Premium je elektronicky řízený systém nejvyšší třídy pro zavlažování a zásobování vodou konstantním tlakem na větší vzdálenost.

Kód: 113141
8213 automaticka vodarna al ko hwa 3600 easy
4 590 Kč

Domácí automatická vodárna HW 3600 Easy nabízí řadu komfortních funkcí a zvláště pak výkonnou, odolnou a energeticky úspornou zavlažovací technologii pro větší zahrady.

Kód: 113799